Citrus Blend

Own Your Morning

Geurwolkje® Blend

Krachtige ochtendstart

Het geeft je een opgewekt en fris gevoel, alsof je de controle hebt over je dag en vol positiviteit bent.

Sfeer & gevoel

Over deze olie

Fris, energiek en krachtig. Own Your Morning geeft je de energie en focus om de dag te beginnen.

De geur

Deze blend heeft een verkwikkende en heldere citrusgeur, perfect om je zintuigen te prikkelen en je dag energiek te starten.

Voordelen & werking

OchtendenergieFocusMotivatie

Wanneer te gebruiken

Gebruik deze blend 's ochtends om wakker te worden of gedurende de dag wanneer je een oppepper nodig hebt.

Diffuseren

Voeg 5-7 druppels toe aan je Geurwolkje diffuser voor een verkwikkende sfeer in je woon- of werkruimte.

Past goed bij

Ritueelidee

Diffuseer Own Your Morning terwijl je je voorbereidt op de dag en haal een paar keer diep adem. De heldere citrusgeur wekt je zintuigen en helpt je met intentie en energie te starten.

Sfeer & gevoel

Own Your Morning past bij deze sferen. Klik op een gevoel om alle oliën met dezelfde sfeer te ontdekken.

Veelgestelde vragen over Own Your Morning

Wanneer gebruik je Own Your Morning?

Gebruik deze blend 's ochtends om wakker te worden of gedurende de dag wanneer je een oppepper nodig hebt.

Hoe gebruik je Own Your Morning in een diffuser?

Voeg 5-7 druppels toe aan je Geurwolkje diffuser voor een verkwikkende sfeer in je woon- of werkruimte.

Is Own Your Morning etherische olie veilig?

Vermijd direct contact met de huid in onverdunde vorm en raadpleeg een arts bij zwangerschap of medische aandoeningen.

Voor wie is Own Your Morning geschikt?

Deze olie is ideaal voor jou als je je dag energiek wilt beginnen, je focus wilt verbeteren of gewoon van een frisse, opbeurende geur houdt.

Ontdek meer

Citrus

Sinaasappel

Citrus sinensis

Vrolijke zonneschijn

Stemmingsverbetering Energieboost
Citrus

Bergamot

Citrus bergamia

Opwekkende citruswarmte

Stemmingsverbetering Angstverlichting
Citrus

Citroen

Citrus limon

Frisse ochtendenergie

Stemmingsverbetering Mentale helderheid
Citrus

Mandarijn

Citrus reticulata

Zacht & vrolijk citrus

Ontspanning Stemmingsverbetering